Recenzje płyty: Pro-fanacja. Swa-wola 6.

“Pro-Fanacja” to niezła wręcz Swa-Wola 🙂

“Jeszcze zima” – bardzo, bardzo, jakby kto u mnie w lesie był 🙂 i nawet pytania mnie dręczą te same i tylko kot ma się inaczej niż w piosence. Gitara przeempatyczna (nowe słowo wymyśliłam? 🙂 mam na myśli tę co tak daleko, zza pola białego niesie-się 🙂 “Jeszcze zima” naprawdę bardzo, bardzo.

“Przyjdzie chmura chmur” hm.. no… Marylu……. no… po-wa-la-ją-ca! i ten świaaaaaaa-aaaaat! przez najlepszy wokal bluesowy zawołany 🙂 słowo. I znowu ta gitara (mówię o gitarze tej w lewym uchu 🙂 “Przyjdzie chmura chmur” – bardzo, bardzo, bardzo 🙂

“Gdzie są te łąki” – fantastyczne czasy po prostu wracają. I jak słucham tej piosenki to mnie w te fantastyczne czasy wrzuca, przenosi mnie. Marylu, Ty masz zdolność tej no, jak to się nazywa jak przenosi? Eeeee tam, potem 🙂 “Gdzie są te łąki” – bardzo, bardzo.

“Wielki trójżaglowiec” najlepsze co mogło mi się w tym roku przytrafić. To co będzie dalej, jak to dopiero początek roku? 🙂 🙂 co będzie dalej, gdy taki wielki wiatr nad nami? Dobrze będzie. “Wielki trójżaglowiec” – bardzo, bardzo, bardzo.

Dzięki wszystkim, który brali udział w tej produkcji.

autor: rękaw (z białego lasu)
źródło: Księga Gości oficjalnego serwisu Maryli Rodowicz

Powrót